ДБР затримало високопоставленого податківця за хабар 85 тисяч доларів

У Полтавській області полковник податкової поліції отримав від харківського підприємця хабар в розмірі 85 тисяч доларів. Податківець вимагав грошей за повернення вилученого майна і обіцяв допомогти бізнесменові уникнути кримінальної відповідальності, повідомляє пресслужба Державного бюро розслідування.

Всю суму хабара харків’янин передав посередникові, після чого податківець і його спільник були затримані слідчими ДБР.

У прокуратурі Харківської області додали, що в грудні 2019 року у підприємця було проведено обшук податкової, в ході якого у нього вилучили 18 тисяч доларів і товару приблизно на 10 тисяч доларів.

 Чиновник, що керував обшуком, сам запропонував “вирішити питання” про повернення вилученого майна, закриття кримінального провадження та надав контакт адвоката, який буде займатися цим питанням. Після бізнесмен контактував уже з одним з керівників ГУ ДФС в Полтавській області. Також розмір хабара було зменшено з 150 тисяч до 85 тисяч доларів.

На даний момент вирішується питання про повідомленні посадовій особі ДФС про підозру у вчиненні кримінального злочину передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Затриманому загрожує термін від 5 до 10 років. Зараз фігуранти кримінального провадження знаходяться в СІЗО

Слідчі ДБР на затримання ДБР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *