Данилюк розповів про повноваження служби, яка замінить податкову міліцію

Податкова міліція буде ліквідована, а на заміну їй має прийти нова служба, яка виконуватиме аналітичні функції та боротиметься зі схемами. Про це в інтерв’ю «Лівому берегу»розповів міністр фінансівОлександр Данилюк.

«Тут дуже важливо, якою буде кінцева модель. Її ми бачимо так: це служба, яка буде виконувати аналітичні функції, боротися зі схемами, що дозволяють уникнути оподаткування, та іншими економічними злочинами проти держави», – зазначив міністр.

За його словами, відповідний законопроект розроблявся спільно з народними депутатами протягом декількох років. Данилюк додав, що найближчим часом цей проект закону буде внесений на розгляд Кабміну.

Глава Мінфіну також розповів, що утримувати податкову міліцію обходиться дорожче, ніж відшкодовані нею кошти до Держбюджету.

«Щоб не займатися популізмом, покажу вам дві цифри: 553 млн гривень пішло на утримання, при цьому відшкодовано 520 млн. Тобто більш ніж 30 млн різниця. Сам факт присутності такої служби має мотивувати людей не ухилятися від порушення закону. А за фактом той негатив, який приносить податкова поліція, завдає набагато більше серйозної шкоди, ніж небаланс у 30 млн», – заявив Данилюк.

Крім того, міністр погодився, що чинна податкова поліція – це «каральний орган», який псує інвестиційний клімат в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *