Чиновниця НАБУ викрита в корупції Службою безпеки

Співробітники Служби безпеки України викрили в корупції заступника начальника одного з відділів Національного антикорупційного бюро України, яка незаконно заробляла гроші в іншій організації.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

«Правоохоронці встановили, що колишня росіянка отримала українське громадянство в 2002 році, а в 2013-2014 роках працювала в Посольстві України в Москві на відповідальних посадах. Під час роботи в НАБУ чиновниця, отримуючи заробітну плату майже в 40 тисяч гривень і маючи доступ до конфіденційної інформації, тричі підробляла «тренером» на заходах одного з європейських фондів. Таким чином, чиновниця порушила вимоги ст. 25 Закону України «Про запобігання корупції» та ч. 2 ст. 13 Закону України «Про Національне антикорупційне бюро України», – йдеться в повідомленні.

У прес-центрі зазначили, що співробітники СБУ, за погодженням з Генеральною прокуратурою, склали відносно заступника начальника відділу протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбаченому ч. 1 ст. Тисячу сімсот двадцять чотири (порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Протокол спрямований для розгляду до Солом’янського районного суду Києва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *