«Громадський люстраційний комітет» формує реєстр брехунів

Громадська організація «Громадський люстраційний комітет» розпочала формування реєстру посадовців, до декларацій яких у громадськості виникають питання.

Як повідомили у прес-службі Громадського люстраційного комітету, реєстр буде оновлюватись щотижнево. Ознайомитись із ним можна за спеціальним посиланням

«Для кожного посадовця в реєстрі формується профіль, який містить інформацію про орган влади, посаду (на момент внесення до реєстру), посилання на декларацію, стислий виклад питань до декларації, які стали підставою для внесення, а також додаткові матеріали», – йдеться у повідомленні.

Щодо кожного посадовця, який потрапляє до цього реєстру, Організація надсилатиме заяви про правопорушення або звернення з проханням провести перевірку до Національного антикорупційного бюро України/Національного агентства з питань запобігання корупції, а самому декларанту — листа з проханням пояснити походження майна або статків.

Їхні відповіді, як і реакція відповідних органів буде, так само оприлюднена в реєстрі. «Ми створюємо цей реєстр для того, щоб суспільство домоглося покарання і вигнання з влади всіх, хто не може пояснити походження власних статків», — пояснила голова Ради «Громадського люстраційного комітету» Олександра Дрік

У прес-службі зауважили, що реєстр осіб із сумнівними даними в деклараціях є частиною Люстраційного реєстру, створеного два роки тому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *