ЧИ ДОВГО ПРОСТОЇТЬ ПАМ’ЯТНИК “ВОЗЗ’ЄДНАННЮ”?

Як ми вже повідомляли, 30 листопада відбулася чергова 45 сесія міської ради. Переяслав-Хм. осередок Національно-визвольного руху «Правий сектор» запропонував три додаткові питання, які депутати вирішили розглянути на початку засідання, щоб не тримати в залі небайдужих громадян. Адже люди прийшли на розгляд саме цих питань. Серед них було розірвання побратимських взаємин із російськими містами Можайськ та Переславль-Заліський, звіт секретаря ради Петра Бочаріна щодо виконання рішення ради від 02.06.2017 “Про направлення рішення і документів, напрацьованих тимчасовою депутатською комісією Переяслав-Хмельницької міської ради, до поліції, прокуратури, СБУ щодо ситуації з будівництвом по адресі вул. Героїв Дніпра, 38-а/1 в місті Переяслав-Хмельницькому”. Третім було розглянуте питання “Про демонтаж “Монумента на відзначення 300-річчя Возз’єднання України з Росією”.

При обговоренні питання про “Монумент на відзначення 300-річчя Возз’єднання України з Росією” Олександр Ігнатенко зачитав висновок Українського інституту національної пам’яті, в якому сказано: або привести монумент у відповідність із законом, або демонтувати.

Які ще думки лунали з приводу демонтажу цього символу часів тоталітаризму і що вирішили депутати, читайте у свіжому випуску газети