Абонплату за газ не просто так призупинили…Намічається велика афера?

Вячеслав Ільченко:

Ха, я знав, що абонплату не просто так “призупинили”, а вони будуть шукати інший спосіб впендюрити її.

Дивіться, що я накопав. Це законопроект, автором якого є сам Гройсман. Він фактично легалізує абонентську плату, але дуже хитрим чином.

Вони вводять нову категорію платежів – за розподіл та транспортування газу, однак алгоритм обрахунку цих платежів НЕ визначають, а перекладають на НКРЕКП, який зрозуміло який довідник для цих цілей використовує – там уже розробили такі “алгоритми”, що ціни на газ уже вищі за світові.

Таким чином, НКРЕКП після прийняття цього закону може цілком легальним чином прийняти такий “алгоритм”, який ділить весь бажаний до розподілу обсяг газу на всі домогосподарства – як в контрактах типу “take or pay” – і знову ж таки ввести абонплату, просто вид в профіль.

Жульйо рафіноване. Гнати в три шиї.

П. С.: Особлива вишенка на торті: гляньте дату подання цього закона, і як швидко він розійшовся по комітетах.

П. С. 2. Щоб ви правильно розуміли мету всіх цих движняків. Питання власності розподільчих мереж на сьогодні НЕ врегульоване. По факту вони належать тому, на чиєму балансі знаходяться. Якщо ви будете платити абонплату за розподіл газу облгазам – то саме в їх власність вони і перейдуть. Це класична схема виведення активу з державної чи комунальної власності в приватну без приватизації. Тобто, ми з вами виявимось в результаті феєричними лохами – безоплатно передамо у власність Фірташа розподільчі мережі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *