Loading...

У США готують імпічмент Трампу

Демократ палати представників США Ел Грін незабаром запустить офіційну спробу імпічменту президента США Дональда Трампа. Про це повідомляє «Європейська Правда» з посиланням на The Hill.

Демократ Ел Грін, штат Техас, готує письмову заявку з пропозицією імпічменту, що має стати першим офіційним кроком до імпічменту. Видання відзначає, що заявка Гріна має мало шансів на підтримку у палаті представників, яка контролюється республіканцями.

Проте такий перший крок Гріна лише підкреслює тривогу, що зростає у багатьох демократів стосовно президента. Повідомляється, що критика Гріна в основному зосереджена на звільненні Трампом Джеймса Комі, колишнього директора ФБР, який вів розслідування щодо втручання Росії у вибори 2016 року.

Раніше повідомлялось, що Дональд Трамп міг звільнити Комі через активізацію розслідування щодо втручання Росії у вибори президента США. Як відомо, обидва Комітети з розвідки (Сенату США та Палати представників США) розслідують зв’язки членів кампанії Трампа з Росією у справі про втручання у вибори. ФБР також проводить своє розслідування щодо втручання Росії та представників кампанії Трампа

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *