Бив майданівців: заступника начальника Академії Нацгвардії помітили на знімках часів Революції

Варто також зазначити, що полковник у 2016 році Указом Президента був нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Екс-співробітник внутрішніх військ, полковник Василь Пилипенко, який у грудні минулого року був призначений заступником начальника Національної академії Нацгвардії України по роботі з особовим складом, помічений на зроблених у період Революції гідності фотографіях, де видно, як він бив одного з активістів.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав учасник Революції Іван Гранаткін. “Пан Полковник, як тобі спиться, тварюка?” – написав Гранаткін.

Активіст опублікував кілька фото з Пилипенком в період Майдану і під час призначення заступником начальника Академії Нацгвардії.

Варто також зазначити, що полковник у 2016 році Указом Президента був нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

У свою чергу, народний депутат Андрій Білецький підтвердив, що на фото з лежачим активістом дійсно Пилипенко, який завдає удар ногою.

“Сьогодні Пилипенко відповідає за роботу з особовим складом на посаді заступника начальника Національної академії Національної гвардії України. Тобто, відповідає за світогляд військовослужбовців. Може, навіть про Майдан розповідає”, – написав нардеп.

Він також повідомив, що активіст, якого бив Пилипенко, є бійцем підрозділу спеціального призначення “Азов” з позивним «Акула». “Наймолодший в Україні командир батальйону. Досвідчений ветеран у свої 25”, – зазначив він.

Фото – Іван Гранаткін/Facebook

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/society/10454964-biv-maydanivciv-zastupnika-nachalnika-akademiji-nacgvardiji-pomitili-na-znimkah-chasiv-revolyuciji-foto.html?fbclid=IwAR0HXtu2BegEsBtdbGfC_3n_svkhw_WiRlUXFEmRAmvhBvniosEpyoytV0g

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *