Будинок адвоката “діамантового прокурора” спалений дотла

Адвокат екс-начальника Головного слідчого управління Генеральної прокуратури Володимира Шапакіна Сергій Козаченко заявив про підпал свого заміського будинку в ніч на 9 серпня, повідомляє Деловая столица.

“… Сьогодні вночі був спалений дотла мій заміський будинок, у дворі якого раніше було скоєно замах на моє життя за допомогою бойових гранат”, – написав Козаченко.

Перед тим, як підпалити, зловмисники спиляли решітки на вікнах, а потім закинули всередину будинку автомобільні шини. Про це повідомляють “Українські новини”.

1

Інформація про те, що на його майно, і зокрема на будинок, готується замах, у адвоката була заздалегідь. Так він 19.07 поінформував СБУ про те, що має інформацію про можливий замах на свій будинок в Київській області, можливо, із застосуванням гранатомета. Однак реакції на цю інформацію від силових органів не надійшло.

1

На думку Козаченка, той, хто підпалив, мав на меті його залякати, і чинити на нього тиск. Адже 5.11.2015 у двір цього будинку вже кидали дві гранти, завдали ушкодження будівлі і поранили сторожову собаку. 30.04.2016 на стоянці була обстріляна його машина, а 12.07.2016 машина його дружини. Автомобілям завдано непоправної шкоди.

Сам Козаченко вважає, що знищення його майна і загрози його життю пов’язані з його адвокатською діяльністю. Сергій Казаченко успішно веде справи так званих “діамантових прокурорів” і “героя” України Даниленко.