Суд виправдав екснардепа Пашинського у справі про поранення людини та повернув пістолет

У четвер, 18 березня, суддя Васильківського міськрайонного суду Київської області виправдав екснардепа Сергія Пашинського у справі про вогнепальне поранення людини 31 грудня 2016 року. Тоді від пострілу постраждав житель Васильківського району В’ячеслав Хімікус. Про це повідомив кореспондент видання “Ґрати” із залу суду.

Крім того, Пашинському повернуть його пістолет. Наразі невідомо, чи буде сторона-обвинувач подавати апеляцію.

Суддя Максим Ковбель ухвалив рішення, що обвинуваченню не вдалося довести вину Пашинського. Сам колишній підозрюваний зазначив, що прокурор навмисне кваліфікував справу за статтею про умисне тяжке тілесне ушкодження.

“Процесуальний прокурор у цій справі Рябошапка навмисне кваліфікував цей інцидент за статтею 121, знаючи, що там немає складу злочину. Він це зробив суто з однією метою: щоб показати свою псевдоборотьбу з корупцією і щоб засадити мене в СІЗО. Тому що санкція за цією статтею передбачає тюремне ув’язнення”, – заявив Пашинський.

Нагадаємо:

Раніше В’ячеслав Хімікус вирішив відкликати свій цивільний позов у справі за обвинуваченням народного депутата України восьмого скликання Сергія Пашинського.

 

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”