БУДІВНИЦТВО ТЕЦ В ПЕРЕЯСЛАВІ ТРИВАЄ, АЛЕ ПІД ІНШИМ “СОУСОМ”?

На 35-ій сесії міської ради вкотре обговорили ситуацію, яка виникла в місті з будівництвом ТЕЦ ТОВ “Енергопромисловою групою “Югенергопромтранс” та павільйону поблизу автовокзалу ТОВ «Переяславтранссервісом». Складається таке враження, що міські чиновники та депутати, які повинні представляти інтереси громади у місцевому органі влади, просто безсилі щось реально вирішувати. Або ж, що ще гірше, — елементарно не бажають цього робити, прикриваючись різноманітними причинами та малоаргументованими поясненнями нинішнього стану речей. Інакше як можна обгрунтувати те, що одне з цих двох будівництв, не зважаючи на всі заборони та протести переяславців, успішно продовжується, а інше — вже завершене…

Перед депутатами виступили кілька представників громади. Люди обурювалися тим, що переяславці вже дали свою однозначну відповідь спорудженню ТЕЦ в місті ще під час слухань влітку минулого року. Тоді переважна більшість із присутніх сказали своє рішуче “НІ” цьому будівництву. Здавалось би — питання вирішене і чому до нього повертатися знову? Виявляється — ні, не вирішене, бо роботи успішно продовжуються і може так статися, що через якийсь час труба задимить і тоді вже точно вдіяти ніхто й нічого не зможе.

Про те, які думки звучали на сесії щодо будівництва ТЕЦ в нашому місті та які рішення приймалися з цього приводу, читайте у свіжому номері “Ділового Переяслава”,  який вийшов у світ 10 травня ц.р.