Блокада приносить хороші результати лише тоді, коли вона повна блокада

На КПВВ Майорськ у прикордонників і фіскалів вчора був солідний «улов»: 640 тисяч гривень і 10 мобілок: «… Їх намагались перевезти через лінію розмежування, як на в’їзд, так и на виїзд …» Тобто, мова йде про дві машини в різні боки. Ймовірно, телефони везли в ДНР, значить, гроші в Україну.
Цікаво, що порушники попалися тільки тому, що прикордонникам їх поведінка здалася схвильованою, через що вони і провели поглиблену перевірку з обшуком.
Раніше на КПВВ Гнутове і Новотроїцьке силовики затримали 3 авто, які не змогли провезти в ДНР мобілки, планшети та стоматологічні імплантати загальною вартістю 100 тисяч гривень.
А в КПВВ Майорськ попався ще один нервовий водій – поглиблена перевірка виявила 31 мобілку з комплектуючими загальною вартістю 130 тисяч гривень, заховані … ні, не в тайниках машини, на спині водія!
У КПВВ Мар’їнка затриманий водій віз до ДНР сигарети і медикаменти на 50 тисяч гривень …
Начебто вищевказані затримання (за законом покладена конфіскація товарів і штрафи водіям) складно назвати дрібницею. У той же час майже такі ж вантажі, тільки в незрівнянно більших масштабах прикордонники (за даними самої ДПСУ) спокійнісінько і без жодних проблем пропустили в «республіки», не дивлячись на те, що там вони безкоштовно дістаються, в тому числі і терористам.
Наприклад, вантажівка «Людини в біді» і ще два від ООН з 6,2 тоннами електро-сантехнічного та медичного обладнання і медикаментами.
Або через той же КПВВ «Новотроїцьке» пройшли 12 фур Червоного Хреста з 233 тоннами продуктових і гігієнічних наборів і будматеріалами.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *