Блокада ДНР-ЛНР перетворюється на профанацію

Свіжі приклади блокади ЛДНР, які тільки шкодять Україні.
Мабуть, щоб не нервувати суспільство мізерними розмірами виявленої контрабанди, держприкордонслужба підсумувала кілька затримань відразу на трьох КПВВ – Зайцеве, Новотроїцьке і Гнутове. Все одно, в результаті прикордонники і фіскали «наколядували» товарів народного споживання ганебно мало – на 90 тисяч гривень.
Цікаво, що прикордонники при цьому запротоколювали дві спроби їх підкупу – пропонували по 4 тисячі гривень.
Більш разючу історію невдалої «божевільної контрабанди» розповів прес-центр АТО. На КПВВ Мар’їнка українець пропонував прикордоннику 700 гривень за те, щоб він пропустив в Донецьк косметику АVON на 5,5 тисяч гривень … Мужики, ви щось не те робите. Модниця носить в своїй сумочці косметику на велику суму.
Зате прес-центр АТО розповів подробиці реальної боротьби з натуральної контрабандою, яка мала місце кілька днів тому. Тоді в нейтральній смузі в районі Новолуганське (під Світлодарськ), а також в Бахмуті, Слов’янську і Краматорську СБУ, ДФСУ і ВСУ при координації штабу АТО провели 20 обшуків складів і 50 вантажівок. Вони використовувалися для постачання в ЛДНР ширвжитку, ліків і продуктів харчування. Вилучено товари, гроші, бухгалтерія, комп’ютери … Втім, суми або обсяги арештованого товару названі не були.
Реал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *