У “чорну п’ятницю” на Київщині “забули” про карантин

Незважаючи на пандемію коронавірусу й карантинні обмеження, у “чорну п’ятницю” багато киян знехтували безпекою в гонитві за знижками напередодні карантинних вихідних. OBOZREVATEL побував у деяких магазинах і ТЦ столиці. Торгові зали не були забиті покупцями, як у минулі роки. Але людей часто збиралося більше, ніж передбачають обмеження.

Деякі відвідувачі ігнорували маски, хтось прикривав ними лише частину обличчя, а про дотримання соціальної дистанції забували майже всі.

У торговому залі площею 16 кв. м. було близько 20 покупців

В адміністрації одного з магазинів розповіли, що намагаються обмежити кількість відвідувачів відповідно до карантинних норм, але на ділі це не завжди виходить.

У торговому залі юрмилися люди

Увечері в столичному ТРЦ “RiverMoll” помітили досить багато покупців. Більшість із них не забувала про маски, а ось соціальна дистанція між людьми часто була значно меншою за знижки, які пропонували продавці.

У гонитві за знижками люди нехтували соціальною дистанцією

У магазині електроніки в Білій Церкві під Києвом покупців також було значно більше, ніж передбачають обмеження в одного відвідувача на 10 кв. м. торгової площі. Крім того, видно, що деякі люди безтурботно поставилися й до носіння масок.

Покупці безтурботно поставилися до носіння масок

У Деснянському районі Києва біля одного з магазинів електроніки помітили велику чергу, в якій люди знаходились без дотримання дистанції в розпал пандемії коронавірусу.

Більшість користувачів негативно поставилися до недбалого вчинку покупців, які не дотримуються карантинних обмежень і женуться за “копійчаними знижками”, нехтуючи своїм же здоров’ям.

Люди стояли в черзі без дотримання дистанції.

“Цікаво, вас більше турбує копійчана знижка або кількість нових хворих після цієї чорної п’ятниці?!!!” – запитала Дарка Кох.

Користувачі обурені вчинком людей.
Користувачі обурені вчинком людей.