Бірюков пояснив, чому назвав українських військових виродками

Ексрадник президента України, волонтер Юрій Бірюков заявив, що не мав на меті образити Збройні Сили України, коли в своєму пості на Facebook вжив фразу: “уроди зі складу ЗСУ”.

За його словами, пост був реакцією на ініціативу президента України про спільне патрулювання непідконтрольної ділянки російсько-українського кордону. Про це волонтер сказав OBOZREVATEL.

“Мене позбавили права на особисту думку? Я не держслужбовець, не службовець, не депутат і т.д. і т.п. Верховний головнокомандувач, який прийшов до влади, в тому числі завдяки голосуванню військовослужбовців, сказав, що він в принципі не проти спільного патрулювання ЗСУ, ОБСЄ та представників “ДНР” і “ЛНР”. Пост був пов’язаний саме з цим, а не з тим, що я ненавиджу Збройні Сили України”, – підкреслив він.

У цьому контексті Бірюков нагадав, що за роки війни на Донбасі “у нас загинули тисячі військовослужбовців. І тепер Верховний головнокомандувач пропонує влаштовувати спільне патрулювання”. З цієї причини волонтер озвучив “щире побажання”, щоб військовослужбовці, які голосували на президентських виборах за Володимира Зеленського, “довічно потрапляли в наряди патрулювання з сепарами і ОБСЄ”.

У той же час волонтер зауважив, що “за п’ять з половиною років я показав, наскільки я поважаю Збройні Сили України”.

Нагадаємо, 16 лютого Юрій Бірюков опублікував у своєму Facebook пост, в якому прокоментував ініціативу президента України про патрулювання кордону. Зокрема, там була фраза, яка викликала резонанс в мережі: “Хочеться побажати кожному виродку зі складу ЗСУ, який в минулому році навесні проголосував за Зеленського, довічно бути в спільному патрулюванні з сепарами”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *