Біда об’єднує: переяславці гуртуються, щоб разом протистояти невидимому ворогу

Україна, яка ще тиждень тому нібито була готовою до всього, нині виявилася абсолютно  не готовою до боротьби з коронавірусом та до викликів, які постали перед державою. Наше місто теж не виняток. Саме тому переяславці почали об’єднуватися, щоб разом протистояти пандемії. Люди, розуміючи всю небезпеку поширення інфекції та власну незахищеність, починають робити свій посильний внесок, щоб підтримати центральну районну лікарню, на яку влада останніми роками мало звертала своєї уваги.

Сьогодні, 26 березня, місцеві підприємці А. Дима, В. Гетьман та власник магазину побутової хімії, що по вулиці Івана Мазепи, передали інфекційному відділенню ЦРЛ пральний порошок,  лампочки, серветки для вологого прибирання, сміттєві пакети, пластикові лотки з кришками,  сітки.

Біда об'єднує: переяславці гуртуються, щоб разом протистояти невидимому ворогу

Окрім того, сьогодні працівники інфекційного відділення ЦРЛ повідомили, що керівник ФГ “Геркулес” Віктор Шеремет, жителі міста Олександр Слюсар, Сергій Фесенко, Богдан Салько подарували їм два функціональні ліжка для хворих.  Їх вони придбали за власний кошт (всього 15 тисяч гривень)

ТОВ “Біо Плюс”  презентував відділенню стільці, а група працівників ДПУ – побутову хімію.

Біда об'єднує: переяславці гуртуються, щоб разом протистояти невидимому ворогу

Інші жителі міста нині взяли на себе опіку над одинокими пенсіонерами. Як повідомила у Фейсбуці Аліна Литвин, сьогодні вони відвезли першу партію продуктів харчування до Переяславського центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів.

“Ми щиро вражені та невимовно вдячні тим людям, які відгукнулись на наш попередній допис! Декілька одиноких бабусь та дідусів видихнуть з полегшенням на пару тижнів завдяки цим НЕЙМОВІРНИМ ЛЮДЯМ”, – написала Аліна.

Зокрема, допомогу людям похилого віку надали переяславці Оксана Петренко Чмуневич, Марина Полуніна, Антоніна Курченко, Яна Поліч, Наталія Римар.

Біда об'єднує: переяславці гуртуються, щоб разом протистояти невидимому ворогуБіда об'єднує: переяславці гуртуються, щоб разом протистояти невидимому ворогуБіда об'єднує: переяславці гуртуються, щоб разом протистояти невидимому ворогу

 

У цьому пості йдеться зокрема й про те, що наступний збір продуктів і засобів індивідуальної гігієни оголошено відкритим.  Наступну частину допомоги планують доставити у вівторок (31.03.2020).

Звісно, що не всі люди бажають себе називати роблячи посильну допомогу. Та це й зрозуміло, адже остання не вимірюється ні в тисячах, ні в десятках чи сотнях тисяч гривень. Головне, що переяславці роблять це за покликом серця і від душі. А в загальному кожна, навіть невелика крихта, є вагомою підтримкою ддя тих, хто цього потребує.

Разом зможемо. Терпіння всім і витримки

Тож робимо добро разом. Тільки разом ми зможемо захиститися і вистояти у цей непростий для всіх нас час