Loading...

Без шкоди для бюджету: Насіров пропонує знизити ставку податку на доходи фізосіб

Держава в діалозі з бізнесом про детінізацію вже сьогодні могла б запропонувати зниження податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) без шкоди для бюджету. Про це заявив глава Державної фіскальної служби Роман Насіров, повідомляють Патріоти України.

“Зниження ставки на 1 процентний пункт – до 17%, на мій погляд, можливо вже зараз”, – сказав він журналістам. Насіров висловив думку, що при ставці 17% збір ПДФО був би вищим, ніж за нинішньої ставки.

За його словами, зростання надходжень по ПДФО в січні цього року в порівнянні з січнем звітного минулого року становив 40%.

Як повідомлялося, з 2016 року в Україні була встановлена єдина базова ставка ПДФО в розмірі 18% замість двох діючих – 15% і 20%, для дивідендів з джерела в Україні залишається ставка в розмірі 5%, для доходів з-за кордону – 18%.

Одночасно була встановлена єдина ставка єдиного соціального внеску (ЄСВ) 22% замість низки ставок на рівні до 40% і вище і скасований 3,6% ЄСВ, утримуваний із зарплати працівників.

При цьому була підвищена максимальна величина бази нарахування ЄСВ з 17 до 25 мінімальних місячних заробітних плат (на той момент близько 34,45 тис.грн).

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *