Аміна Окуєва дала перший коментар після замаху

Аміна Окуєва прокоментувала стан здоров’я свого чоловіка Адама Осмаєва, який був поранений кілером під час замаху на подружню пару.

“Спасибі всім, хто переживав і молився. По Милості Всевишнього все в порядку. Стан Адама важкий, але стабільний. Кілер зупинений мною з нагородної зброї. Велике спасибі за підтримку всім і в першу чергу моїм колишнім колегам із МВС і товаришам по службі. Все буде добре, дасть Бог”, – написала Окуєва в Facebook.

Стан чеченського добровольця Адама Осмаєва після замаху важкий, він перебуває в 17 лікарні Києва. Про це повідомляє 112 канал.

 У Осмаєва переламана ключиця, пробиті легені, також в його хребті застрягли кулі, зазачає телеканал.

У його нападника 4 кульових поранення і видалена частина легень. Більше офіційної інформації поки немає.

Біля лікарні чергують поліцейські, стежать за правопорядком.

Нагадаємо, що 1 червня в Києві на Подолі відбувся замах на учасників АТО, які служили в лавах батальйону поліції Київ-2, подружжя Адама Осмаєва і Аміну Окуеву. Нападник вистрілив у груди Адаму Осмаєву. У відповідь Аміна зі свого пістолета Макарова зробила декілька пострілів у стрілка.

Поліція розглядає як основну версію злочину – патріотичну позицію подружжя.

Речник Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко повідомив, що у стрілка виявили закордонний паспорт громадянина України. Також повідомляється, що стрілець прибув в Україну з Брянської області (Росія).