Loading...

Порошенко відкривав та “рекламував” згорілий в Одесі дитячий табір

В Одесі трагедія. У згорілому таборі загинули діти. Кожна людина, яка має малих дітей, може зрозуміти почуття батьків. Найгірше у цій ситуації те, що на фоні трагедії намагаються погратися в політику.

У Фейсбуці так звані “порохоботи” намагаються перевести стрілки на Саакашвілі. Бо роботи велися за часів його губернаторства.

Ті, хто запустили хвилю “Саакашвілі винен у трагедії”, мають отримати бумеранг.

Справа у тому, що цей табір відкривав Петро Порошенко. І не просто відкривав. Президент робив гучні заяви про те, який це гарний табір.

Ось кілька новин з цієї події:

– Президент відвідав дитячий табір “Вікторія” в Одесі

– Порошенко посетил детский лагерь в Одессе

– Президент Порошенко раздал автографы выпускникам одесских школ и сделал с ними совместное селфи

Порошенко открыл в Одессе детский центр Виктория

– Петр Порошенко: Одесский лагерь “Виктория” – это фантастическое место

Це фантастичне місце, де ви можете продовжити навчання, зустріти друзів, відпочити, іноді – поспілкуватися з президентом”, – казав на відкритті табору Порошенко.

На фоні трагедії ці слова звучать дещо інакше.

Чи винен Порошенко у трагедії? Я думаю, що ні. Навряд чи є прямий зв’язок між ним і розкраденими під час робіт у таборі коштами.

Але запитання до Порошенка у одеситів можуть і мають бути.

Справа у тому, що на відкритті табору Порошенко був разом із мером Одеси Трухановим. Щодо останнього у одеситів є багато запитань: як він залишився на посаді, а не опинився за гратами. І в цьому контексті говорять про візити Труханова на Банкову. Та кількість нулів в аргументах, які Трахунов виклав перед людьми президента…

На цьому фоні дивує (бісить!!!) мовчазна пауза на Банковій щодо трагедії. Хто і що радить президенту? Та Порошенко вже мав би бути в Одесі. Ну хоча б якось відреагувати. Але ні, тиша, порожнеча. “Саакашвілі винен”, ага…

І тут я підходжу до більш ширшого запитання.

Це ж не перший об’єкт, який відкрив Порошенко, і до якого є запитання щодо можливих розкрадань коштів.

Коли я готував матеріал про “гастролі” Порошенка, під час яких він перерізав на телекамери стрічки відремонтованих та збудованих об’єктів, я дивувався: президенту один за одним “підсовували” об’єкти, до яких є запитання щодо корупційної складової.
І ось ми публікуємо матеріал, в якому вказуємо на “корупційні складові” на цих об’єктах. І яку бачимо реакцію?
Нормальною була б реакція: не знав про можливу корупційну складову, даю вказівку правоохоронцям перевірити усе викладене в статті Української правди. Натомість, нам розповіли про іншу реакцію…
Рано чи пізно розкрадання коштів на реконструкції/будівництві різних об’єктів мало вилізти боком. На жаль, це сталося в Одесі і призвело до загибелі дітей.
Справжня причина цієї трагедії – корупція, з якою так і не почали боротися системно, “по-новому”…

http://blogs.pravda.com.ua/authors/bratushchak/59bd90bc55771/

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *