Loading...

“ВОНИ ВЖЕ ПОГОДИЛИСЯ!” ЄГОР СОБОЛЄВ ЗРОБИВ ГУЧНУ ЗАЯВУ ЩОДО СТВОРЕННЯ АНТИКОРУПЦІЙНОГО СУДУ В УКРАЇНІ

Друзі, Антикорупційний суд в Україні буде.

Його суддів нам допоможуть підібрати США та Євросоюз – щоб ніхто не зміг пропихнути до цього суду корупціонерів. Вони вже погодилися. Міжнародний валютний фонд та Світовий банк теж допомагатимуть.

Цей суд почне відстороняти з посад, арештовувати та відправляти у тюрми народних депутатів, урядовців, олігархів. Правильно Петро Порошенко так хвилюється. Зауважу, пане Президенте, що правосуддя для держави і для Вас особисто зараз краще, ніж нове повстання людей.

У Парламенті це рішення більше блокувати нікому не вдасться. 6 жовтня оцінку нашого законопроекту про творення Антикорупційного суду винесе Венеціанська комісія, який ми надали всю необхідну інформацію. А 17 жовтня під Парламент прийдуть люди, щоб надихнути народних депутатів на голосування. Сьогодні в Івано-Франківську всі мої знайомі ветерани Війни за Незалежність пообіцяли приїхати.

Єгор Соболєв

Рекомендуємо до перегляду: Порошенко заявив, що Антикорупційний суд є хіба в Уганді та Кенії

Оксана Сироїд: Поясню логіку Президента – вона є зрозуміла і вигідна йому. Ми бачимо результати добору до Верховного Суду, так званого оновленого Верховного Суду – добрали 120людей, з них новими людьми є десь 25%. Скільки з цих людей втримається і виявиться некорумпованими, чи не пов’язаними з тою системою, яка раніше була створена – мені важко сказати. Я сподіваюся, що хоча б двоє-троє якісних людей таки збережеться. Але якщо порівнювати з тим, що у нас був на 100% корумпований Верховний Суд, то нинішні 25% – це, наче, позитивна динаміка, тим паче, що є хороші відгуки про тих людей. Треба розуміти, що те, на чому наполягає Президент – це такий самий добір до цієї палати у Верховному Суді. Нам знову покажуть 25% якісних людей, тільки це буде починаючи з нуля. Мінус 75% – це розвиток, чи деградація? Це деградація. Коли ми наполягали на створені окремого антикорупційного суду, то був важливий не просто сам по соб суд, важливою була процедура добору. Там додавався фільтр: комісія, яка б мала складатись із представників наших міжнародних партнерів, сьогодні ми не можемо довіряти нашим інституціям, які добирають суддів, і в цьому є головна перешкода для Президента – це те, що його обурює найбільше, на що він не може погодитися.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *