Loading...

Скандал у Росії: з улюбленого курорту Путіна вигнали дітей-інвалідів

У Росії гучний скандал розгорівся навколо гірськолижного курорту “Роза Хутір”, де любить відпочивати президент РФ Володимир Путін.

Дитячий реабілітаційний центр “Енергія життя”, який протягом трьох років займався медичною реабілітацією дітей-інвалідів через заняття гірськолижним спортом, попросили забратися зі схилів.

Про це керівник благодійного реабілітаційного центру “Енергія життя” Андрій Баталов розповів на своїй сторінці в Facebook.

За словами Баталова, керівники “Рози Хутора” мотивували це тим, що солідним панам, які приїжджають відпочити на дорогий гірськолижний курорт, неприємно бачити поблизу маленьких інвалідів.

“Я щомісяця сплачував оренду за приміщення (166 квадратних метрів). Було додатково придбано безліч нового обладнання, планували запустити нові види адаптивного туризму (фізичної реабілітації) на гірськолижних курортах. Наших особливих дітей позбавили найважливішого – можливості відчути себе щасливим, незалежно від фізичного стану”, – додав Баталов.

У прес-службі гірськолижного курорту від звинувачень Андрія Баталова вже відхрестилися. Вельми солідну ціну, за яку “Енергія життя” орендувала приміщення, там назвали “символічною”, а в якості основної причини, по якій було вирішено розійтися з реабілітаційним центром для дітей-інвалідів, згадали “відсутність у нього офіційно затвердженої програми та державної сертифікації” .

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *