AstraZeneca підтвердила ефективність своєї вакцини від COVID-19 на рівні 76%

Британсько-шведський виробник медпрепаратів компанія AstraZeneca підтвердила ефективність своєї вакцини від COVID-19 на рівні 76%, врахувавши результати останніх досліджень, у тому числі проведених у США. Про це йдеться в офіційному повідомленні компанії, оприлюдненому в ніч проти четверга, передає Укрінформ.

«Позитивні результати, які показали високий рівень первинного аналізу випробування фази III AZD1222 в США, підтвердили ефективність вакцини, що відповідає попередньо визначеному проміжному аналізу, оголошеному в понеділок, 22 березня 2021 року»,- зауважується в повідомленні.

При цьому зазначається, що, за останніми даними, вакцина AstraZeneca від коронавірусної хвороби ефективна на 76% проти симптоматичного COVID-19, а також на 100% проти важких чи критичних захворювань й госпіталізації. Причому, для людей віком старше 65 років ефективність вакцини сягає 85%.

Нагадаємо:

Раніше рада експертів, що займається розглядом даних по вакцині AstraZeneca, висловила стурбованість Національному інституту алергії та інфекційних захворювань при МОЗ США, вказавши, що дані, які опублікувала компанія AstraZeneca щодо випробувань своєї вакцини, можуть бути застарілими. Компанія стверджувала, що її вакцина виявилася на 79% ефективною в протидії симптомам COVID-19 та на 100% ефективною для запобігання серйозним захворюванням.

У вівторок, 23 березня, Європейський фармацевтичний гігант, компанія AstraZeneca пообіцяла оприлюднити останню інформацію щодо випробувань своєї вакцини після претензій з боку незалежної комісії в США про надання застарілих даних.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”