Апеляційний суд залишив у силі вирок, яким Януковича засуджено до 13 років за держзраду

Колегія суддів вирішила лишити без змін вирок експрезидента Віктора Януковича, також було затверджено що він умисно вчинив державну зраду. Про це в ефірі “Пря мого” заявив прокурор Руслан Кравченко

“Я можу підтвердити ваші слова та додати, що сьогодні апеляційний суд залишив у силі вирок, яким експрезидента Януковича засуджено до 13 років позбавлення волі. Вирок сьогодні набрав законної сили, сьогодні офіційно Янукович став уже засудженим в Україні на 13 років позбавлення волі”, – повідомив Кравченко.

Він також зазначив, що було офіційно підтверджено і умисну державну зраду.

“Судом також підтверджено, що Янукович своїми умисними протиправними діями вчинив державну зраду, вчинив злочин проти миру та пособництві у веденні агресивної війни проти нашої держави Україна. Колегія суддів апеляційної інстанції повністю визнала обґрунтованими доводи прокурорів та залишила без змін даний вирок, який був прийнятий судом першої інстанції, а саме – Оболонським районним судом міста Києва”, – підкреслив прокурор.

Він також зазначив, що президента-втікача є змога звернутись до Верховного Суду за апеляцією, але офіційно вирок вже винесений.