Анонсовано зміни в системі тендерів Prozorro

В електронній системі державних закупівель Prozorro підсилюють контроль за витратою бюджетних коштів шляхом введення обов’язкової вимоги з вказівкою ціни за одиницю придбаного товару, повідомляє пресслужба Prozorro. 

Перший віце-прем’єр-міністр – міністр економіки України Олексій Любченко повідомив, що сьогодні не є обов’язковим до заповнення поле «Ціна за одиницю». Однак незабаром це зміниться, оскільки має посилюватися контроль за ефективністю витрачання бюджетних коштів

Олексій Любченко порекомендував замовникам вже зараз почати вказувати ціну за одиницю придбаної продукції, щоб адаптуватися до нових правил. Міністерство економіки зараз готує всю необхідну нормативну базу, щоб ця вимога стала обов’язковою.

Нагадаємо, раніше в електронних полях вказувалася загальна вартість всього контракту. А ціни на товари були представлені в копіях специфікацій, окремо завантажених в систему. Нова ініціатива дозволить простіше і ефективніше аналізувати ціни за кожну одиницю товару і оцінювати їх динаміку.

Головною метою новацій є встановлення додаткового контролю за динамікою цін. Завдяки новому функціоналу стане легше аналізувати середні ціни і визначити очікувану вартість закупівлі.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram