Loading...

А чи був хлопчик? У СПУ прокоментували скандальне “призначення” Ківи

У Соціалістичній партії України (СПУ) заявили, що радника міністра внутрішніх справ Іллю Ківу не призначали головою партії, про що він раніше заявляв у соцмережі.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав колишній керівник фракції Соцпартії, коли вона була представлена ??в парламенті, Іван Бокий.

“У Фейсбуці гуляє інформація про те, що Ілля Ківа став лідером Соціалістичної партії України. Свят-свят по кочергах! Ніякого з’їзду не було, а значить і ніякого лідера немає”, – зазначив Бокий.

“А що є? Є інтриги різних приблуд після рішення Вищого адмінсуду, який партія виграла і зробила цих приблуд нулями. Ось вони і грають у шосту палату і смішать народ. Партія зі зрозумілих мені причин у важкому стані, але не збожеволіла, щоб вдаватися до послуг нових приблуд”, – наголосив він.

Також інформацію спростував Сергій Каплін.

“Заява Ківи – брехня! Говорив із керівництвом реального СПУ. Так ось, партія виграла Вищий адмінсуд і вигнала з керівництва банду Авакова і Петренка, попрощавшись із крайнім незаконним керівником СПУ Устенком. Щодо Устенка розпочато низку кримінальних проваджень за фальсифікацію з’їзду і здачу СПУ Аваковським. Устенко не втрачаючи статусу, сфальсифікував проведення з’їзду і, нібито, “призначив” Ківу, маємо на увазі Авакова”, – заявив Каплін.

Пізніше з’явилося навіть відео обрання Ківи головою СПУ.

Як повідомлялося, раніше Ківа заявив, що в Україні серед представників органів законодавчої та виконавчої влади є багато проросійськи налаштованих людей, які потрапляють під визначення “внутрішні вороги”.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *