Зник власник і керівник найбільшої в Україні хутряної фабрики

В Івано-Франківську з 13 січня зник безвісти Іван Михайлович Артемович, голова правління компанії “Хутрофірма Тисмениця”, яке є найбільшим хутряним підприємством України.   Про це повідомляє bigmir.net із посиланням на прес-службу місцевої поліції.

“57-річний житель Івано-Франківська Іван Артемович вранці 13 січня вийшов з дому, і досі місце перебування його невідоме”, – йдеться в повідомленні.

Також поліція призводить прикмети розшукуваного: зріст 170-175 см, повної статури, волосся середньої довжини з сивиною. Був одягнений в спортивні штани чорного кольору, спортивну куртку синього кольору, кросівки синього кольору. При собі мав борсетку чорного кольору, мобільний телефон iPhone 6, паспорт громадянина України.

Зник власник і керівник найбільшої в Україні хутряної фабрики

 Видання Zaxid.net  уточнює, що керівник компанії зник через два дні після того, як суд почав розгляд провадження про банкрутство його компанії.   За даними аналітичної системи YouControl, Іван Артемович є керівником і кінцевим бенефіціаром ВАТ “Хутрофірма Тисмениця”, яке за станом на 11 січня 2018 року перебувало в процесі оголошення банкрутства. Крім того, компанія має майже 600 тис. грн податкового боргу.