ЗЛОЧИН, ЯКИЙ НЕ МОЖНА ЗАБУТИ Й ПРОБАЧИТИ

Цього дня, 7 серпня 1932-го року, 85 років тому, було прийнято закон про “5 колосків”, підписаний особисто Сталіним. Це рішення стало фактично фундаментом для геноциду Української Нації – Голодомору…

В країні, де родюча земля, в країні, де завжди було розвинене землеробство – прийняли абсолютно нелюдський закон тільки тому що селянство, а точніше середній його клас – куркулі, були проти загону їх до КолХозів як худоби, були проти формули “все вокруг колхозное – все вокруг мое”, а сільські вчителі відмовлялися навчати дітей російською мовою і втовкмачувати їм ЧУЖУ історію

Страшний злочин комуністів, який ми не маємо права забути і пробачити!

Цього дня, 7 серпня 1932 року, було прийнято постанову Сталіна, так званий закон “про 5 колосків”, що стало фактично першим кроком до Голодомору

Цього дня, 83 роки тому, з легкої руки Йосифа Сталіна було підписано кривавий закон, який став початком наступних трагічних років в історії українців. Закон “про п’ять колосків”, або як його ще називають просто “Колоски”, – це народна назва репресивного радянського закону часів Голодомору.

Згідно з інформацією МЗС України, текст закону був власноруч написаний Сталіним. Закон передбачав за розкрадання колгоспного і кооперативного майна “розстріл із конфіскацією всього майна і з заміною за пом’якшуючих обставин позбавленням свободи на термін не нижче 10 років теж із конфіскацією всього майна”. Амністія у цих випадках заборонялась.

Законом “про п’ять колосків” фактично людям було заборонено їсти. Окрім власне самого закону існувала також Таємна інструкція про його застосування.

Жертви Голодомору просто на вулиці

У селян забирають хліб

Масові поховання померлих від голоду

Жертви голодомору

Аналіз 20 тисяч справ показує, що серед засуждених було 83% колгоспників та селян-одноосібників і лише 15% — “кулацько-заможних елементів”. Отже, цей закон було спрямовано проти селян, котрі, рятуючи дітей від голодної смерти, змушені були нести додому з поля кілограм чи два зерна, ними ж вирощеного.

На літо 1933 року за цим законом було засуджено 150 тис. осіб. Зокрема, карали дітей, які намагалися знайти хоч якусь їжу.

Найвідомішими дослідниками Голодомору в Україні стали Джейм Мейс та Робет Конквест. Саме завдяки їхнім дослідженням світ дізнався про Голодомор в Україні.