ЗІРКА ПОРАНЕНОГО В АТО ГЕРОЯ УКРАЇНИ ВИСТАВЛЕНА НА ПРОДАЖ, БО НЕМАЄ ГРОШЕЙ НА ЙОГО ЛІКУВАННЯ

Допомогу обіцяв навіть президент, однак досі родина наодинці з бідою. Боєць АТО, Герой України Олександр Петраківський найбільше постраждав не від важкого поранення на Луганщині, а в тилу від рук медиків. Недбалість допустили у двох найкращих військових госпіталях України, внаслідок чого чоловік провів два роки в комі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Щоб розбудити тата з коми донька військового Настя здолала тисячі кілометрів. Батько на лікуванні за кордоном у майже безнадійному стані таки відчув найщиріші обійми і хоч на мить відкрив очі. Це диво, яке не під силу було навіть кращим медикам, сталося торік.

Сьогодні батько Олександра Петро – полковник, спецпризначенець ЗСУ – згадує день трагедії до дрібниць. 20 липня 2014 року його син повів розвідгрупу в напрямку Луганська. Ціною свого життя мав відволікти ворога, щоб вивести з оточення цілу колону вояків. Але вижив. На операцію прийшов у лікарню самотужки. Але вже там впав у кому. Рідні лише згодом дізналися, що то була халатність. Чомусь на наступний же день Петраківського відправили уже до львівського шпиталю. Але і там стан вояка тільки погіршувався. Тоді головно прості українці зібралися грошима Олександрові на лікування за кордоном. І боєць аж у заморській клініці почав оклигувати. Саме тоді батьки стали вимагати перевірити, чи все правильно робили українські медики. “Йому влили наркоз. Йому ввели скажену дозу, конячу, напевне. Бо бачили, що здоровий пацан – щоб узяло по-справжньому. Ну, взяло так, що серце зупинилося, розумієте. Більше того, трубку вставили не в дихальні шляхи, а в стравохід! Це лікарі – професори там всі”, – скаржиться батько героя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *