Loading...

Жителі Київщини заборгували за газ більше 1 млрд. гривень

Керівництво ПАТ “Київоблгаз” повідомляє про те, що в зв’язку з такою ситуацією змушене посилити заходи по ліквідації заборгованості. І це не тільки відключення газу. Голова правління ПАТ “Київоблгаз” Дмитро Дронов нагадав, що сума боргу понад 30 тис.гривень дає законне право компанії в судовому порядку накласти арешт на рахунки і джерела доходів боржника і навіть конфіскувати майно. Про це стало відомо з повідомлення прес-служби ПАТ “Київоблгаз”.

“На сьогоднішній день загальний борг за газ жителів Київської області досяг критичної суми і становить понад 1 млрд. гривень. У зв’язку з цією ситуацією ми вирішили максимально посилити заходи по ліквідації заборгованості. Споживачі повинні розуміти, що неплатежі за газ ставлять під загрозу організацію стабільного газопостачання в опалювальний сезон, оскільки основна частина тарифної виручки “Київоблгазу” прямує на роботу аварійно-диспетчерських служб, ліквідацію аварійних ситуацій, проведення ремонтів газових мереж і т.д, – сказав Дмитро Дронов.

За словами Дронова, щодня оперативні бригади “Київоблгазу” виїжджають в рейди по області для відключення боржників.

“Газ – не повітря, а товар, за який потрібно платити. Нам звичайно неприємно відключати людей від газопостачання, проте це наша робота, ми змушені це робити “, – говорить голова правління ПАТ. .

Також він нагадав споживачам, що сума боргу понад 30 тисяч гривень дає законне право компанії “Київоблгаз” в судовому порядку накласти арешт на рахунки і джерела доходів боржника і навіть конфіскувати майно.

“Однак, ми даємо можливість для реструктуризації боргу та оплати його частинами. У боротьбі з боржниками ми також залучаємо Державну виконавчу службу. З її допомогою зараз накладено арешт на майно, рахунки і джерела доходів декількох сотень боржників “, – додав Дмитро Дронов.

Нагадаємо, що Міністерство юстиції України з цього року запустило єдиний електронний реєстр боржників за комунальні послуги. Тепер, заповнивши спеціальну форму на сайті Мін’юсту, можна дізнатися розмір заборгованості за комунальні послуги не тільки фізичних, а й юридичних осіб.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *