Жодних проблем з видачею субсидій готівкою не виникне – Павло Розенко

На фінальному етапі реформування системи субсидій, кошти, які необхідні для виплати монетизованої державної допомоги на оплату спожитих комунальних послуг, вже закладені у бюджет, тому жодних проблем з видачею готівки людям не виникне. Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, повідомляє прес-служба урядовця.

За його словами, кошти для виплати монетизованих субсидій споживачам є на казначейських рахунках й надходитимуть вчасно та в повному обсязі.

Також Павло Розенко наголосив на необхідності налагодити роботу місцевих управлінь соціального захисту і відділень “Ощадбанку” з точки зору організації виплат субсидій готівкою.

“Щоб уникнути будь-якої напруги, нервозності і черг, щоб забезпечити можливість отримати субсидію в будь-якому відділенні “Ощадбанку”, пред’являючи лише паспорт і ідентифікаційний код”, – зазначив віце-прем’єр.

Павло Розенко окрім того закликав місцеві влади провести серед громадян роз’яснювальну роботу, з приводу того, що отриману субсидію споживачі повинні направляти для сплати за житлово-комунальні послуги, і лише зекономлені кошти українці можуть використати на власний розсуд.

Нагадаємо, в Україні стартувала монетизація субсидій. З березня починають виплату субсидій готівкою тим громадянам, яким субсидія була призначена в 2018 році.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *