”Жах наяву”: в онкоцентрі Києва розгорівся скандал через м’ясо

Київський міський онкологічний центр потрапив у скандал з обробленням м’яса у їдальні, яка знаходиться поруч зі стаціонарним відділенням.

Відповідний знімок опублікувала директор Havas Kyiv Ксенія Морозова на своїй сторінці в Facebook, відзначивши, що процес проходив без холодильника, а продукти не були навіть упакованими.

“Якщо цей пост знайде менший резонанс, ніж історія з викраденими колонками Vogue – то я таки відмовлюся проживати далі в цій державі. Ви ніколи не здогадаєтеся, де була зроблена ця фотографія, ну просто тому що це неможливо натягнути на жодну голову взагалі. Фотографія була зроблена сьогодні людиною, яку я добре знаю, в їдальні сумнозвісного Київського Міського Онкологічного Центру на вулиці Верховинній, 69”, – розповіла вона.

За словами Морозової, їдальня знаходиться на другому поверсі біля стаціонарного відділення. Вона обурилася подібному явищу, задавшись питанням, чи законно це.

''Жах наяву'': в онкоцентрі Києва розгорівся скандал через м'ясо

“Тепер поясніть мені, людині з околомедицинською освітою, може я чогось не розумію. Сире м’ясо без холодильника, нічим не накрито і неупаковано в лікарні, де люди після хімії та опромінень без імунітету взагалі. Це законно? Я вже мовчу про естетику”, – наголосила вона.

У відповідь користувачі відповіли в коментарях, що подібна ситуація спостерігалася колись в Інституті педіатрії, акушерства та гінекології.

“Я таку ж картину спостерігала в коридорах інституту педіатрії, акушерства і гінекології, де лежала з дитиною після операції”, “Я, якщо чесно, на жаль не здивована взагалі. З огляду на загальний підхід до хворих у цьому закладі (є, звичайно і нормальні люди там) то це більш ніж очікувано там”, “Жах наяву”, – прокоментували в мережі.

''Жах наяву'': в онкоцентрі Києва розгорівся скандал через м'ясо

Як повідомляв OBOZREVATEL, Київський Міський Онкологічний Центр раніше неодноразово потрапляв у скандали. Так, у 2016 році він закупив через систему ProZorro 50 швабр загальною вартістю 123 тисячі гривень.

При цьому глава опікунської ради клініки Віктор Сердюк пояснив, що дорогі швабри купили на прохання профспілки для полегшення праці санітарок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *