Зеленський розповів німцям, чого боїться іноземний бізнес

У Берліні 18 червня президент Володимир Зеленський пообіцяв представникам великого та середнього бізнесу Німеччини, що дефолту не буде і в Україні на бізнес ніхто не буде тиснути.

Про зустріч президента з німецькими бізнесменами повідомляє АП.

За даними прес-служби президента, представники бізнесу повідомили, що чекають на поліпшення інвестиційного клімату.

“Інвестиційний клімат – це для нас пріоритет. Я розумію, чого боїться іноземний бізнес: наших правоохоронних органів, які тиснуть на підприємців, наших судів, які його не захищають”, – пояснив Зеленський.

 Він також додав, що лише усунувши тиск правоохоронних органів на підприємців, бо можна розвивати економіку.

“Я як Президент гарантуватиму вам незалежність інвестицій, гарантуватиму, що на вас ніхто не тиснутиме”, – пообіцяв президент.

“У нас дуже великий пакет інновацій. Це наш проект “Держава у смартфоні”, який забезпечить зменшення бюрократичного тиску на людей. Саме Адміністрація Президента відновлює інвестиційну раду. Ми хотіли б проводити її двічі на рік. І запрошуємо вас, адже що більше буде в цій раді іноземного бізнесу, то прозорішою вона буде”, – зазначив він.

Крім того, Зеленський пообіцяв, що дефолту не буде.

“Ми починаємо домовленості з МВФ, готуватимемо нову програму вже в липні, дефолту не буде. Як Президент я не впливатиму на суд чи банківську систему”, – підкреслив він.

Також повідомляється, що сторони обговорили співпрацю з підприємствами у галузях господарства, харчової, будівельної, автомобільної промисловостей.

За даними Адміністрації, на зустрічі були представники компаній, чий сукупний портфель становить 220 мільярдів євро.

“Це більш ніж два ВВП України, і це приблизно 450 тисяч робочих місць”, – повідомив президент Німецько-української промислово-торговельної палати Андреас Лір.

Нагадаємо:

  • 2 травня 2019 року Зеленський запросив представників великого, малого та середнього бізнесу на зустріч “найближчим часом”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *