Зарплату вчителів не підвищили через брак грошей, – Міносвіти

Заробітна плата державних службовців з 1 травня не підвищувалася в зв’язку з відсутністю фінансування. Про це повідомила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун в Facebook, передає Капітал.
«Держслужбовцям повинні були підвищити зарплату з 1 травня 2016 року. Для цього прийняли постанову КМУ, яким встановили нові розміри окладів … За новим законодавством рядові головні фахівці повинні отримувати 4 308 гривень оклад + … надбавки Ось тільки при цьому забули виділити на це гроші », – йдеться в повідомленні.
Через це, щоб заплатити нові оклади, але при цьому не вийти за межі фонду оплати праці – бухгалтерія виплатить чисті оклади, але знімає абсолютно всі надбавки, в результаті чого за фактом зарплати будуть зменшуватися.
Як повідомлялося раніше, Рада схвалила збільшення прожиткового мінімуму і мінімальної зарплати. Нагадаємо, що зарплата вчителя зросла на 131 гривню, лікаря – на 141 гривню.

Як бачите, грошей вистачає не на всіх. А ось чиновникам вчора зняли квоти на зарплати і матеріальне забезпечення. Що клад знайшли?