ЗАМАЛО ЧИ ЗАБАГАТО ВІДПОЧИВАЮТЬ УКРАЇНЦІ

Думки опитаних нардепів розділилися.

Народні депутати після схвалення закону про появу нового вихідного дня 25 грудня та скасування вихідного дня 2 травня поміркували в кулуарах, чи не забагато взагалі відпочивають українці. Чітко визначитися, чи ледача українська нація, нардепи так і не змогли, йдеться в сюжеті ТСН

“У нас дуже працьовиті люди, ми багато працюємо, але неефективно”, – вважає нардеп Вадатурський. Кількість вихідних він характеризує одним словом: “Зашкалює!”. Зменшив би їх кількість Парасюк, але вибірково. “Я би оцей мотлох радянський викинув”, – зізнається він. Тарута ж розповів історію про сина знайомого німця, котрий приїхав на будівництво в Україну та залишився враженим не красою природи, а перекурами через кожні 40 хвилин роботи. “Ми любимо багато перекурювати”, – вважає депутат.

Нардеп Рудик бачить проблему в іншому. “Замало українці отримують”, – вважає він. Не бачить проблем у вихідних і Новинський. “Свят має бути багато”, – переконаний депутат. “Хто гарно відпочиває, той може гарно працювати”, – міркує Тетерук. Інший аргумент на користь вихідних у Острікової – вона сміється, що коли митниця закрита, корупціонери в ці дні не мають змоги нічого красти з бюджету.

А от Ігор Луценко до відповіді на питання про вихідні та ледачість українців підійшов творчо. “В Європі є купа країн, у котрих більша кількість вихідних! Взагалі треба визначати, для чого ми живемо: для того, щоб працювати, чи щоб проводити час з сім’єю? Ледачість – це один із стимулів, щоб покращувати своє життя. Ледача людина, якщо вона не дурна, продукує дуже гарні технічні рішення, винаходить роботів, винаходить комп’ютери”, – пояснив він.

Нагадаємо, що Різдво Христове, яке святкується 25 грудня, стало офіційним вихідним в Україні.

За відповідне рішення проголосували 238 народних депутатів.

Із ініціативою щодо встановлення вихідного дня на католицьке Різдво виступив голова Комітету ВР з питань культури і духовності Микола Княжицький.

Водночас нардепи скасували вихідний на 2 травня.