На Київщині затримано голову сільради, який “заробляв” на ремонті доріг

Вчора, 16 листопада, працівники обласного управління захисту економіки, слідчого управління поліції та прокуратури затримали посадовця під час передачі нею частини «відкату» у розмірі 50 тисяч гривень.

Оперативники Управління захисту економіки в Київській області Національної поліції викрили факти протиправної діяльності голови однієї з сільрад. Посадовець організувала злочинну схему «відкатів» від суб’єктів господарювання, а також, спільно з комерційними структурами, і злочинну схему розкрадання коштів місцевого бюджету, виділених на ремонт автошляхів.

Так, в межах кримінального провадження, оперативники та слідчі за процесуального керівництва прокуратури встановили, що голова сільради запропонувала представникові товариства надати депутатові цієї сільради 120 тисяч гривень неправомірної вигоди, що становить 2 % від суми укладених договорів на проведення будівництва дороги в селі (6 мільйонів гривень). За визначену суму пообіцяла не втручатися та не перешкоджати здійсненню господарської діяльності.

Вчора, 16 листопада, оперативники Управління захисту економіки в Київській області Нацполіції, слідчі Головного управління поліції в Київській області за процесуального керівництва прокуратури Київської області затримали посадовця під час передачі першої частини неправомірної вигоди  – 50 тисяч гривень. Голову сільради затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Крім того, правоохоронці провели санкціоновані обшуки у приміщеннях комерційних структур, задіяних у злочинній схемі розкрадання коштів місцевого бюджету.

Процесуальні заходи проводились в межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) та за ч.3 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем)КК України.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *