На Київщині затримано голову сільради, який “заробляв” на ремонті доріг

Вчора, 16 листопада, працівники обласного управління захисту економіки, слідчого управління поліції та прокуратури затримали посадовця під час передачі нею частини «відкату» у розмірі 50 тисяч гривень.

Оперативники Управління захисту економіки в Київській області Національної поліції викрили факти протиправної діяльності голови однієї з сільрад. Посадовець організувала злочинну схему «відкатів» від суб’єктів господарювання, а також, спільно з комерційними структурами, і злочинну схему розкрадання коштів місцевого бюджету, виділених на ремонт автошляхів.

На Київщині затримано голову сільради, який "заробляв" на ремонті доріг

Так, в межах кримінального провадження, оперативники та слідчі за процесуального керівництва прокуратури встановили, що голова сільради запропонувала представникові товариства надати депутатові цієї сільради 120 тисяч гривень неправомірної вигоди, що становить 2 % від суми укладених договорів на проведення будівництва дороги в селі (6 мільйонів гривень). За визначену суму пообіцяла не втручатися та не перешкоджати здійсненню господарської діяльності.

На Київщині затримано голову сільради, який "заробляв" на ремонті доріг

Вчора, 16 листопада, оперативники Управління захисту економіки в Київській області Нацполіції, слідчі Головного управління поліції в Київській області за процесуального керівництва прокуратури Київської області затримали посадовця під час передачі першої частини неправомірної вигоди  – 50 тисяч гривень. Голову сільради затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Крім того, правоохоронці провели санкціоновані обшуки у приміщеннях комерційних структур, задіяних у злочинній схемі розкрадання коштів місцевого бюджету.

На Київщині затримано голову сільради, який "заробляв" на ремонті доріг

Процесуальні заходи проводились в межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) та за ч.3 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем)КК України.