За запитом Росії у Польщі затримали заступника голови УНА-УНСО Мазура

Як повідомили  Рух опору капітуляціїЛюдмила Денісова у Facebook, у Польщі за запитом Росії затримано заступника голови УНА-УНСО, співробітника секретаріату уповноваженого Верховної Ради з прав людини Ігоря Мазура
За запитом Росії у Польщі затримали заступника голови УНА-УНСО Мазура
Рух опору капітуляції: “Сьогодні в Польщі затримали відомого добровольця, учасника війни з російськими окупантами, заступника командира УНСО і одного зі співзасновників РОК Ігоря Мазура “Тополю””

“У Польщі, на прикордонному пункті Дорогуск, за запитом РФ затримали співробітника секретаріату уповноваженого ВРУ з прав людини Ігоря Мазура. За наявною інформацією, до нього не допускають українського консула та не надають адвоката. У понеділок, 11 листопада, в місті Холм буде вирішуватися питання про взяття нашого колеги під варту з метою екстрадиції в Росію”, – написала Денісова.

Уповноважена ВР з прав людини закликала Міністерство закордонних справ максимально сприяти звільненню Ігоря Мазура — українського громадського активіста та учасника російсько-української війни на Донбасі.

Український консул вже зустрівся в Польщі з затриманим ветераном АТО, одним з лідерів “УНА-УНСО” Ігорем Мазуром. Про це повідомив заступник директора департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич у коментарі “Українській правді”

“Консул України невідкладно виїхав до місця затримання громадянина України, зустрівся із затриманим, надав необхідну консультацію, а також обговорили питання щодо адвокатського захисту.

Опрацьовується комплекс питань щодо захисту прав затриманого громадянина України”.