“За день до смерті”: поліція розповіла про важливий момент у справі Шеремета

Журналіст Павло Шеремет у 2016 році планував організувати в Україні благодійний фонд.

“Шеремет мав намір зареєструвати Фонд сприяння дотриманню прав людини в Україні та ЗМІ”, – заявив глава Національної поліції Сергій Князєв, виступаючи зі звітом щодо розслідування вбивства в Офісі президента, передає theБабель.

За його словами, фінансові документи журналіст планував підписати 21 липня 2016 року, але за день до цього загинув.

Водночас у листопаді 2015 року у Вільнюсі був створений благодійний фонд “Солідарні медіа”, директором якого був Шеремет.

Князєв також додав, що українські правоохоронці надіслали клопотання про надання міжнародної правової допомоги до 15 країн.

“Тривають процесуальні дії щодо встановлення мети в’їзду, супроводження, зустрічей, фінансових активів, діяльності, можливих конфліктів Павла Шеремета за кордоном”, – наголосив глава Національної поліції.

Зокрема, компетентні органи дев’яти країн – Бельгії, Швеції, Білорусі, Нідерландів, Молдови, Латвії, Литви, Киргизії і Туреччини – вже передали матеріали виконаних клопотань.

Журналіст Павло Шеремет у 2016 році планував організувати в Україні благодійний фонд

Нагадаємо, що в Києві 20 липня, у третю річницю вбивства журналіста Павла Шеремета, пройшла акція “Хто вбив Павла? Три роки без відповіді”.

Як повідомлялося:

  • Павло Шеремет був убитий 20 липня 2016 року на перехресті вулиць Івана Франка та Богдана Хмельницького в Києві. У вбивстві використовувався вибуховий пристрій із дистанційним управлінням.

  • Пізніше слідство у справі Шеремета “встановило особу, яка може бути причетна до вбивства журналіста, але поки її не ідентифіковано”. Також поліція засекретила частину матеріалів у справі Шеремета.
  • Зазначимо, що посольство США закликало до більш ретельного розслідування вбивств українських журналістів Георгія Гонгадзе і Павла Шеремета.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *