З’явилася статистика за травневими указами Порошенка

Статистика за травневими указами така: присвоєно 26 генеральських звань, з них один генерал-полковник став генералом армії, один генерал-лейтенант став генерал-полковником, 8 генерал-майорів стали генерал-лейтенантами, 16 полковників (капітанів 1 рангу) стали генерал-майорами (контр-адміралами).

Про це сообщает  журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці в Фейсбук.

На сайті президента не опубліковані укази про нагородження і присвоєння звань № 202 і 203. 201 є, і є 204, і вже навіть 209-й указ з’явився. Один з неопублікованих указів передбачає присвоєння першому заступнику голови СБУ- начальнику Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Павлу Демчині звання генерал-полковник. Навіщо таке секретити? Генерал-полковник – це звучить гордо. Заступнику Демчини Коваленку присвоїли генерала відкритим указом, а по Демчини раптом така секретність. Країна повинна знати своїх воєначальників. Це ж не приховати.

Апдейт. Другим секретним указом звання генерал-майора отримав перший заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос. Сергій Григорович хотів би стати генералом у військах – але його посаду першого заступника командувача Сил спеціальних операцій спеціально зробили полковницькою. Але ось піднявся він до РНБО в розпал виборчої кампанії, знявся з виборів, підтримав президента, і ось тільки зараз його багаторічну службу в армії нарешті оцінили. Ну що ж, Сергій Григорович вартий, шкода, звичайно, що не в військах, а ось так, але присвоєння звання по заслугах.

«Блін, невже ми дійшли до Уралу, або це – кому за склади, кому за котли, а кому і взагалі- хороший хлопець ??? Оху * ваю.
“Це пі ** ец, товариші “…

“Це той самий Демчина, токсичність якого Порошенко нібито “усвідомлював”, за словами Дар’ї Калинюк, з ЦПК, яка була присутня на зустрічі ПОПа з антикорупціонерами після першого туру, і якого навіть він  пообіцяв коли небудь звільнити! Ось це справжня ціна Петіних обіцянок! І це чудо ще умовляло повірити йому і дати “другий шанс”!”

“Пора продавати генералів на експорт і наповнювати бюджет, а також на виручені гроші купувати озброєння”

“16 контр- адміралів. А у нас є хоча б 16 катерів, на кожного адмірала? І це тільки нових, а якщо зі старими? », – пишуть в коментарях.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *