Юрій Вітренко через суд вибиває свою премію за перемогу над “Газпромом”

Раніше Юрій Вітренко запропонував владі роздати українцям його премію.

Виконавчий директор НАК “Нафтогаз України” Юрій Вітренко подав до суду через невиплату йому премій за перемогу над російською компанією “Газпромом”  у Стокгольмському арбітражі.

Про це він заявив в ефірі телеканалу “UА:Перший”. “Я вже подав позов до суду, я нікого не лякаю, я просто говорю, що є законний шлях захисту своїх інтересів. Якщо держава не хоче по справедливості і не хоче порівну, то тоді потрібно йти до суду … Це питання принципу, це не питання грошей”, – заявив Вітренко.

Раніше виконавчий директор “Нафтогаз” Вітренко запропонував керівництву країни розділити доходи від транзиту газу, а також отримані від “Газпрому” 2,9 млрд доларів за рішенням Стокгольмського арбітражу, включаючи премію самого топ-менеджера, між усіма українцями.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що керівництву НАК “Нафтогаз України”, а також працівникам, які в Стокгольмському арбітражі відстоювали інтереси компанії, виплатять на всіх 29 млн доларів премій (близько 700 млн грн). Раніше наглядова рада “Нафтогазу” ухвалила рішення, що на премії піде 1% від суми виграшу.

Наприкінці 2019 року російський “Нафтогаз” перерахував близько 2,9 млрд доларів боргу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *