Loading...

ЄС запускає проект на підтримку малого та середнього бізнесу в Україні

ЄС запустив проект з підтримки підприємництва та покращення бізнес-клімату в Україні. Перші результати роботи програми будуть помітні вже через 2-3 місяці після її запуску. Про це сказав заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов під час презентації проекту, – повідомляє УНІАН.

«Представництво Європейського Союзу в Україні за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі запустили проект FORBIZ, спрямований на підтримку малого та середнього бізнесу в Україні та поліпшення бізнес-клімату в країні», – йдеться в повідомленні.

«Цей проект має кілька складових, спрямованих як на стратегічні речі, такі як розробка стратегії розвитку малого і середнього бізнесу, так і на більш практичні речі, а саме – дерегуляцію та проведення постійного перегляду застарілих нормативних актів», – зазначив Нефьодов.

Крім того, повідомляється, що метою проекту є створення в Україні бізнес-середовища, яке було б максимально комфортним для ведення бізнесу. Заступник міністра відзначив, що з метою поліпшення бізнес-клімату в Україні буде створено ряд консультативних центрів.

За словами Нефьодова, перші результати роботи проекту будуть помітні вже через 2-3 місяці після його запуску. У короткостроковій перспективі Мінекономрозвитку очікує відкриття аналогічних офісів у Харкові та багатьох інших українських містах.

Нагадаємо, у серпні прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Україна має стати на шлях розвитку економіки та бізнесу. Гройсман розповів про новостворений Офіс супроводження інвестицій.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *