Стало відомо про масштабне втечу російських банків з Криму

Число російських банків, які прийшли до Криму після анексії Росією, скоротилося більш ніж удвічі. Про це повідомляє Комерсант із посиланням на Центробанк Росії.

Зокрема, за даними на 1 вересня 2016 року, на території Криму працювали підрозділи 14 російських банків, в той час, як в грудні 2014 року їх кількість становила 31.

“Таким чином, число російських гравців в порівнянні з піковим значенням скоротилося більш ніж удвічі. Як випливає з статистики ЦБ, у 15 банків, що мали структурні підрозділи в Криму та Севастополі, були відкликані ліцензії”, – йдеться в матеріалі.

Відзначається, що до анексії в Криму працювало близько 70 банків як українських, так і міжнародних. Після анексії на півострові працювали в основному невеликі банки. З помітних федеральних гравців до Криму прийшов лише банк “Росія”, який вже знаходився під санкціями.

“На думку експертів, така статистика наочно демонструє, що за рідкісним винятком на півострів йшли банки, які вже мали проблеми і розраховували на лояльність регулятора в зв’язку з особливим статусом Криму. Але ці надії не виправдалися, і очікувати істотного розширення числа банків в регіоні вже не доводиться “, – наголошується в матеріалі.

Як повідомляв “Апостроф”, раніше в мережі звернули увагу на фотографії, як мешканці окупованої Феодосії збирають дощову воду, щоб використовувати для особистих потреб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *