Держприкордонслужба: На анексованих РФ бурових платформах в Чорному морі чергують озброєні люди

Вчора російський Су-24 на небезпечній висоті кілька разів здійснював обліт українського корабля “Поділля”

Патрульний літак Держприкордонслужби зауважив, що в районах Голіцинського та Одеського газових родовищ на анексованих Росією бурових платформах чергують озброєні люди. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

“Літак Держприкордонслужби зафіксував, що на анексованих платформах знаходяться озброєні люди, які при наближенні корабля “Поділля” займали бойові позиції”, – йдеться в повідомленні.

Держприкордонслужба: На анексованих РФ бурових платформах в Чорному морі чергують озброєні люди

Нагадаємо, що 7 вересня український корабель морської охорони “Поділля” та патрульний літак несли службу з метою збору доказової бази за фактами російської агресії РФ, захоплення майна України та незаконної промислової діяльності у районах Голіцинського та Одеського газових родовищ.

Повідомлялося, що під час переходу корабля через Каркінітська затока і надалі з наближенням до газових родовищ, ВС РФ застосували бомбардувальник і кораблі. Зокрема, Су-24 на небезпечній висоті кілька разів здійснював обліт корабля “Поділля”, літак маневрував на висоті 50 метрів.

Крім того, російські кораблі, СКР “Сметливый” з наведеної на українські корабель артилерійською установкою і СРЗК “Приазов’я” ЧФ РФ, здійснювали небезпечні маневри, створюючи таким чином передумови до навігаційних подій.

У відомстві сказали, що за фактом агресивних дій російської сторони у відкритому морі щодо корабля доповіли керівництву держави та поінформувала Міноборони, Генштабу та МЗС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *