Єльченко: США може виділити Україні понад мільярд доларів допомоги

За словами Єльченка, 250 мільйонів вже виділено.

Посол України в Сполучених Штатат Америки Володимир Єльченко заявив, що США може виділити Україні понад мільярд доларів допомоги. Про це він сказав 14 січня під час брифінгу, передає “РБК-Україна”.

Посол зазначив, що 250 млн доларів вже виділено, ще 50 млн доларів виділять в разі виконання певних умов при виконанні першої частини і ще майже 50 млн – залишки попередніх років. 

“Загалом на 2020 рік передбачено виділення на суму 250 млн доларів з боку Пентагону і ще майже 450 млн доларів по лінії Держдепу США – це вже економічна допомога. Все у нас виходить, що загальна допомога з боку США 698 млн доларів і чисто військова допомога – 365 млн доларів, – сказав Єльченко.

За його словами, загальна сума на цей рік – понад 1 млрд доларів.

Нагадаємо, у США  остаточно визначилися з оборонним бюджетом Сполучених Штатів Америки на 2020-й рік. Документ отримав підтримку обох палат парламенту та був надісланий на підпис президенту країни. Проєкт оборонного бюджету був схвалений 17 грудня. Він

Сенат США ухвалив оборонний бюджет з 300 млн доларів для України та санкціями проти газопроводу РФ
передбачає підтримку України у розмірі 300 млн доларів та санкції проти російських газопроводів. Також у кошторисі передбачено виділення додаткових $ 734,3 мільйонів на заходи щодо стримування Росії у військовій сфері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *