Loading...

Є ХИСТ – ВІЗЬМІТЬ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ

Відповідно до розпорядження міського голови від 16.06.2016 року №120/7-10 виконавчий комітет Переяслав-Хмельницької міської ради оголошує відкритий конкурс на кращий проект в’їзного знака до міста Переяслава-Хмельницького з боку Києва та з боку Черкас.
Для участі в конкурсі запрошуємо фахівців, авторські колективи, спеціалізовані організації в галузі архітектури та дизайну, а також усіх охочих громадян.
В’їзний знак має нести текстову інформацію «місто Переяслав-Хмельницький», зображення символіки міста (герба міста), виконуватись відповідно до вимог сучасного дизайну.
Конкурс буде відкритим і проводитиметься в один тур без обмеження кількості учасників.
Надані ескізи символу розглядатимуться за такими критеріями:
• символ повинен стилізовано уособлювати найхарактерніші риси нашого міста, його національні традиції;
• відповідне наповнення символу (графічне, художнє, змістовне, логічне);
• ідея, зміст художнього рішення та матеріали для виконання яке буде відображати мету та завдання конкурсу, повинно бути виконано на високому художньому та професійному рівні, надавати можливість використання в поліграфії в кольоровому та чорно-білому варіантах;
• творчі роботи повинні подаватися в електронному вигляді та/або у вигляді малюнків або роздруківок комп’ютерної графіки в кольоровому та чорно-білому варіантах.
Премійований ескіз та всі права на його використання переходять у власність організатора конкурсу.
Просимо надсилати проекти до 15 серпня 2016 року у відділ містобудування, архітектури та використання земель виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради: вул. Б.Хмельницького, 29/36, тел. (04567) 5-25-08. Відповідальна особа: головний архітектор міста Степаненко Анна Сергіївна.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *