Детективи НАЗК почали розслідування щодо корупції з боку Кличка

Детективи НАПКА почали розслідування щодо корупції з боку Кличка. Агентство збирає дані з приводу можливої ​​корупції, вчиненої мером Києва Віталієм Кличком. Там вважають, що він міг порушити вимоги закону «Про запобігання корупції» та допустити правопорушення за статтями 172 ч.5 та 172 ч.2 Адміністративного Кодексу України.

Як виявилося, 17-го серпня ввечері Віталій Кличко прилетів до Києва з Неаполя чартерним літаком. Разом з ним там знаходилися два скандальних київських забудовника Вадим Столар і Максим Микитась. Мер Києва пояснив, що рейс орендував саме останній. Кличко спочатку повинен був летіти з пересадками, але керівник корпорації «Укрбуд» запропонував прямий рейс під час випадкової зустрічі на вулиці.

Лист від Агентства до глави столиці вже з’явився в мережі. Кличка запрошують зустрітися з детективами і пояснити ситуацію. Документ підписаний керівником департаменту Олександром Писаренко.

Причиною інтересу НАЗК до Кличка вказано розслідування журналістів. 14-го вересня в телеефірі вийшов сюжет програми «Схеми» під назвою «Чартер на трьох».