Енергетичні санкції: Держдеп закликав Путіна виконати «Мінськ» та віддати Крим

У Держдепартаменті США заявили, що російський уряд обмежуватимуть оновленими санкціями, поки той не залишить територію українського Криму та не виконає Мінські угоди.

 Про це йдеться у поясненні Держдепартаменту США до нових енергетичних санкцій.

У Держдепі США зазначили, що санкції накладені відповідно до законодавства, яке відображає консенсус Конгресу США щодо стримування агресивної поведінки російського уряду.

«Ми продовжуємо закликати Росію виконати свої зобов’язання згідно з Мінськими угодами, залишити Кримський півострів та припинити незаконне кібервтручання», – йдеться у заяві.

«Ми будемо працювати з нашими союзниками та партнерами для реалізації цих санкцій, щоб змусити платити російський уряд, та намагатимемося уникнути непередбачених негативних наслідків для інших», – заявили в Держдепартаменті США.

Як відомо, 31 жовтня Управління контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США заборонило американським громадянам і юридичним особам без відповідного дозволу вести справи з російськими компаніями у низці енергетичних проектів з кінця січня 2018 року.