Ярош вимагає арешту Ахметова і «інших виродків» винних у загибелі тисяч українців

Дмитро Ярош закликав українську владу терміново вирішити питання з покаранням ворогів народу, в тому числі і відомого на Україні олігарха Ріната Ахметова.
«Йде війна з Росією. Ахметов – один із стовпів поваленого злочинного режиму Януковича та розпалювачів цієї війни. Ця тварина вже винна в смертях тисяч українців. Влада ж України ніяк не реагує на ці факти, ігноруючи ворожу діяльність цього олігарха і йому подібних риговскіх істот. Мабуть, на це у неї є свої причини … Українські добровольці ж думають і діють інакше », – написав Ярош на своїй сторінці в Facebook.

«Ми виграємо цю війну всіма доступними нам методами і засобами. Ми змусимо Путіна і його зграю шакалів забратися з нашої землі. І якщо для Перемоги потрібно буде встановити повну блокаду окупованих територій, ми це зробимо. Тому що на війні не може бути сентиментів, чистоплюйства і колабораціонізму. Вони закінчуються великою кров’ю – нашої, а не ворожої », – впевнений Ярош.

«І я б дуже порадив Президенту, Генпрокурору та іншим уповноваженим народом чиновникам терміново вирішити питання з покаранням злочинців: ахметових, добкіних, вілкулів, ківалових, кернесів й інших виродків. Тому що якщо цього не зробить існуюча влада, то цим питанням знову, як і взимку 2014 року, займеться народ. А українські добровольці будуть в авангарді цього законного процесу », – підкреслив Ярош. «Тільки після цих подій навряд чи хтось буде вас вважати легітимною українською владою …» – застеріг він.

1 коментар до “Ярош вимагає арешту Ахметова і «інших виродків» винних у загибелі тисяч українців

  • 2 Лютого, 2017 о 9:27 am
    Permalink

    Ай, моська! Знать она сильна, что лает на слона!

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *