“Якщо мій народ одягається в секонд-хенді, то і я піду одягнуся там”

Депутатський дебют Надії Савченко відбувся. З 31 травня по 3 червня українська льотчиця вперше в своєму житті попрацювала народним депутатом. Вона відвідала всі пленарні засідання на минулому тижні. Правда, в п’ятницю до кінця не змогла досидіти. Тому колеги її не зарахували до умовного міжфракційного депутатського об’єднання “За п’ятницю” (увійшли ті, хто залишилися в залі ВР за п’ять хвилин до закриття пленарного засідання – таких 18 з 418 депутатів).

Щодня Надія Савченко виступала з парламентської трибуни. І, як кажуть її колеги: “Надя відривалася” (див. ТОП-5 цитат Савченко). Дивувала парламентаріїв і своїми діями: то босою залізе в депутатське крісло, то недопалок взуттям погасить.

За цей час Савченко встигла зареєструвати два законопроекти. Перший – про скасування голосування по судовій реформі. Другий – про те, щоб звернення і скарги учасників АТО і родичів загиблих розглядалися в першочерговому порядку.

Савченко взяла участь практично у всіх голосуваннях. Вона голосувала “за”: звільнення від призову в армію в період мобілізації близьких родичів загиблих в АТО; зниження акцизів на імпортні б / у автомобілі; створення тимчасової слідчої комісії з офшорам високопоставлених українців; квоти україномовної продукції на радіо; скасування оподаткування пенсій.

Жодного разу депутат не голосувала “проти”. А ось картку із системи для голосування “Рада” виймала. Наприклад, Надія Савченко “була відсутня”, коли депутати намагалися скасувати голосування про перейменування Дніпропетровська в Дніпро, вносили зміни до Конституції в частині судоустрою.

ТОП-5 цитат Савченко

“Перше враження від парламенту – працюємо, як на базарі”.
“Кожна влада, яка приходить, вона починає кричати про корупцію минулої влади. Не було ще жодної влади на моїй пам’яті, щоб говорила про свою корупцію … Ми всі на” Титаніку “. І щоб ви розуміли, ніхто з вас не випливе. З цього корабля не підуть навіть щури “.
“Вона (депутат, що представляє правку до законопроекту) говорила про одне, а поправка про інше. Поправка – на зло, а вона говорила про такі благі речі. Ми най ***ємо людей щодня. Я так працювати не хочу “.
“Так, як зараз парламент працює, так і армія воює”.
“Я в шоці від цін. Я не розумію, чому ця ганчірка повинна стільки коштувати … Я розповідаю сестрі, що якщо я народний депутат, а мій народ одягається в секонд-хенді, то і я піду одягнуся там”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *