ВОЛОНТЕРИ ЗІБРАЛИ ДАНІ НА ТРИ ТИСЯЧІ “СИСТЕМНИХ ДЕЕНЕРІВЦІВ”

Начальник ГУ НП у Донецькій області В’ячеслав Аброськін заявив, що на сайті “Стоп терор” вже зосереджено дані понад 3 тисяч осіб, причетних до верхівки “ДНР”. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“За два місяці роботи сайт “Стоп терор” відвідали понад 60 тисяч користувачів, які переглянули близько 1 мільйона сторінок.  Проект, запущений волонтерами за нашої участі, наповнюється інформацією, і в ньому вже зосереджені дані більш як про 3 тисяч осіб, які пов’язані з “системою управління ДНР”, – повідомив Аброськін.

Він, зокрема, додав, що з урахуванням листів небайдужих мешканців окупованої території, зроблено останні оновлення щодо “3-ї гаубичної самохідної артилерійської батареї”, “поліції Новоазовська”, “Донбаської юридичної академії “ДНР”, “Донецької академії внутрішніх справ МВС ДНР”, “Ради адвокатів ДНР”. “Робота з наповнення триває, щоб, як кажуть, всі ходи були записані”, – підсумував начальник поліції.

Сайт «Стоп тероризму» розпочав роботу з 30 березня з інформацією по кожному учаснику незаконних військових формувань «ДНР». Сайт не є офіційним представництвом ГУ НП в Донецькій області, а підтримується групою волонтерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *