“Я життя покладу”: опубліковане несамовите повідомлення вбитої Ноздровської

У мережі опублікували несамовите повідомлення вбитої під Києвом правозахисниці Ірини Ноздровської.

Фрагмент особистого листування виклала на своїй сторінці у Facebook Ольга Ковальчук. Повідомлення датується ще 2016 роком.

“Я життя своє покладу, але захищу світлу пам’ять своєї Світланки і посаджу цього виродка”, – написала тоді вона.

"Я життя покладу": опубліковане несамовите повідомлення вбитої Ноздровської

Як повідомлялося, поліція затримала екс-нареченого Ноздровської. За інформацією його родичів, він проходить у справі як підозрюваний.

Про це у своєму Facebook повідомила цивільний активіст Лідія Гончаренко.

“Щойно телефонували батьки нареченого вбитої Ірини Ноздровської. За їхніми словами, нареченого затримали в поліції Вишгорода, повезли на допит, забрали автомобіль. Планується обшук в квартирі на Лівому березі в Києві. Просять допомоги пресу та юристів. Бояться, щоб їхні сім’ї не зробили винуватцями “, – написала вона.

1 січня поліція викликала на допит колишнього нареченого убитої правозахисниці Ірини Ноздровської Віталія Сергеєва, але він відмовився надати свідчення. Про це повідомляє “Громадське”.

За словами батька Віталія Сергеєва Віктора Сергеєва, підставою такої підозри став запис із камери спостереження, на якому вони із сином виходять зі свого будинку в Києві о 21:00, 29 грудня, в день зникнення Ірини. Поліція вважає, що підставою для злочину могло стати нерозділене кохання, оскільки Ірина з Віталієм раніше розійшлися.

Правоохоронці також вилучили спільне авто Віталія та батька (оформлене на батька) і забрали у Гостомель на експертизу.

Після приїзду адвоката до відділку поліції, Віталій послався на статтю 63 Конституції, яка дозволяє не свідчити проти себе. До цього його питали про стосунки з Іриною.

Також він пояснив, що його допитували як свідка, а не як підозрюваного.

“З Іриною ми познайомились на роботі. Я фахівець цивільного захисту, а вона в юридичний відділ прийшла до нас працювати. Зустрічалися ми з листопада 2016-го до червня 2017-го. У неї була така робота, яка займали весь її час. І ми так між собою вирішили, що немає сенсу. Не можна нам бути разом”, – розповів Сергеєв.

Він стверджує, що востаннє бачив Ноздровську в серпні 2017 року біля метро.

“Але я ніколи не втрачав надії, щоб повернути все. Уже все до того йшло якщо чесно… Але так от воно тепер все. Я так її любив… Я її востаннє бачив у серпні місяці біля Майдану Незалежності. Вона була дуже зосереджена на своїх судових справах, в неї їх дві було, як вона їх називала основними. Плюс вона дуже піклувалися своєю сім’єю”, – зазначив Віталій Сергеєв.

На питання, чи має він здогадки про те, хто міг вчинити вбивство, чоловік відповів, що не має жодних припущень.

“Чесно, ось на це питання я не відповім. Я не думаю фігуранти справи про ДТП стали б себе так видавати… не знаю чесно”, – сказав він.